‘Kam dy fjalë me atë vajzë’, Big Mama dridhet nga nervozaNuk ka njeri që pa videon e mbrëmshme e nuk reagoi, skenat në atë video lënduan zërat e të gjithëve.

Edhe këngëtarja Big Mama, nuk mundi të mos shprehej lidhur me këtë rast.

Ishalla do Zoti mos te iu takoj kurrë se do te iu tregoj unë çka është trajtimi i keq, shprehet këngëtarja në videon e publikuar.

Ajo mes tjerash flet me plot mllef dhe deri sa flet dridhet nga nervoza.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

https://infokosova.net/wp-content/uploads/2022/11/big-mama-43242344234.mp4?_=1

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *