Arta Nitaj ‘tërbon’ keq fansat me fotot e saj të fundit superseksi!Arta Nitaj vazhdon të jetë njëra prej vajzave më “in” në Intagram.

Aktorja dhe modelja kosovare është paraqitur e mahnitshëm në fotot e saj të fundit.

Teksa ajo po qëndron në Londër për të bërë një fotosesion, bukuroshja kosovare ka zgjedhur që të jetë në një karakter interesant për festën e Halloween.

Arta është paraqitur në rolin e Aaliyah. /Express/

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *