Mozzik pjesë e ‘Big Brother Vip 2’, refuzon Kosovën por jo dhe ShqipërinëDerisa ka thyer rekord të shikueshmërisë, po bëhet gati ‘Big Brother Vip 2’.

Deri tani të gjitha detajet po bëhen të ditura përveç emrave të banorëve.

Eshte mësuar edhe emrin e një artisti mjaft të dashur nga publiku e që bëhet fjalë për Mozzik.

Siç dihet reperi kosovar ka marrëdhënie të mira me produksionin e ‘Top Channel’. /nzoom

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *