Beatrix përshkroi situatën e saj në BBV, me veshjen e saj për HalloweenDitën e djeshme shumë festuan Halloween-in e mes tyre edhe personazhet e famshëm, të cilët zgjodhën të maskoheshin e të shfaqeshin ndryshe nga sa jemi mësuar t’i shohim. Mes tyre ishte edhe Beatrix, e cila dha edhe një mesazh që po komentohet si përshkrim i situatës së saj në “Big Brother VIP”, me dramën që kaloi me Donaldin dhe sulmeve që mori në rrjet.

Me veshjen e saj për Halloween, Beatrix përshkroi situatën e saj

“Një gërvishtje do të thotë që mbijetova”, shkruan Beatrix, e cila u shfaq e veshur si Lara Croft nga Tomb Raider, me armë në duar.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *