Në fustanin e ngushtë tregon trupin e saj si “peshk”, sytë të mbesin te EngjëllushaEngjëllusha Salihu, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo u bë e njohur me hyrjen në botën e muzikës, po prapë bëri famë kur bashkëpunoi me nënën e saj, këngëtaren e njohur, Shyhrete Behluli.

Tani, duket se ajo e ka marrë në dorë karrierën e saj dhe po punon të sjellë projekte të reja.

Ajo më shumë është e angazhuar në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet me një fustan të ngushtë, ku në pah e vë trupin e saj si “peshk”./ORAinfo/

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.