Fifi dhe Adisi nuk lënë vend për imagjinatë, publikojnë video intime nga shtratiAdisi feston ditëlindjen dhe Fifi e ka uruar që në mesnatë. Këngëtarja ka publikuar një video nga dhoma e gjumit, ku partneri i saj shihet në shtrat dhe ajo i këndon këngën e ditëlindjes.

‘Do të të ruaj gjithë jetën’, Fifi uron Adisin

Më tej në video Fifi i sjell tortën, ndërsa Adisi i dhuron një puthje pasionante. Krahas videos këngëtarja i ka bërë dhe një urim shumë të ndjerë teksa i thotë se do e ruajë gjithë jetën.

‘Do të të ruaj gjithë jetën’, Fifi uron Adisin

“Adisin Fifi e do shumë! Gëzuar Ninxha im, gëzuar o ma i bukri botës, më gjete dashni dhe kam me t’rujt tan jetën dhe nëse e kemi gjithë botën kundër”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.