Shfaq linjat trupore me poza në bekine, Ryva Kajtazi atraktive nga pushimetAjo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston çdo aktivitet të saj me ndjekësit.

Përpos projekteve muzikore ajo ndanë imazhe edhe nga përditshmëria e saj.

Artistja Kajtazi ka zbuluar se ka filluar pushimet dhe duket se po e shijon bregdetin.

Kështu e tregoi edhe në fotografit e fundit të postuara në Instagram ku ka pozuar në bikine, linjat e saj trupore vihen re se janë perfektë derisa është shfaqur e buzëqeshur.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.