Burri godet me grushta dhe kap prej flokësh gruan brenda makinës/ Pamje të rënda nga TiranaNjë ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në vendin tonë, dyshohet në autostradën Tiranë-Durrës. Një grua është dhunuar brenda një makine nga një burrë.

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, të cilat janë bërë virale në rrjetet sociale, burri, i ulur në vendin e shoferit godet fort dhe kap prej flokësh gruan, e cila e pafuqishme nuk bën dot asgjë.

Nuk dihet përse ka ndodhur sherri, por kjo dhunë është e pajustifikuar.

Videoja është postuar në disa profile në Tik-Tok, teksa bëhet me dije se është shpërndarë për herë të parë nga një ish-konkurrent i Përputhen.

Pamjet janë publikuar me targën e mbuluar çka e bën të vështirë identifikimin e personit që po ushtron dhunë.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.