VIDEO +18/ Ish-konkurentja e “Për’puthen” nuk përmbahet, heq reçipetat në mes të rrugës pas fitores së RomësFitorja e Romës mbrëmjen e djeshme përveç përqafimeve dhe festimeve të çmendura të tifozëve ka sjellë edhe zhveshje në rrugët e qytetit italian.

Ish-konkurrentja e “Përputhen +40”, Lindita Bimi, ka zgjedhur mënyrën e saj për të festuar fitoren e italianëve. Pas triumfit të verdhekuqve mbrëmjen e djeshme në Ligën e Konferencës ndaj Fejnordit, Lindita ka hequr reçiptetat live, teksa ishte duke festuar me tifozët italianë në rrugët e Romës.

Kjo video është dukë bërë namin në rrjet dhe vlen të theksohet që Lindita është mjaft e guximshme dhe bën gjithçka për të qenë në qendër të vëmendjes.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.