Vajza e Lutfi Hazirit prezanton të dashurin e saj, dhe na mahniti me bukuri (Foto)Kënga Haziri para pak çastesh publikoj një fotografi të re.

Ajo në krah ka partnerin e saj të cilin nuk i ka etiketuar emrin.

Megjithatë ata po dukën për mrekulli.

Në këtë fotografi Kënga pranoj komente mjaftë pozitive të cilat e uronin çiftin.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.