Kështu dukej këngëtarja kohë më parë, a ka operacione plastike Rita Haziri?Është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit.

Rita Haziri ka spikatur që në start përpos për muzikën edhe për paraqitjen ndonësë e re në skenë.

Ritën përpos talentit e karakterizon edhe bukuria dhe sharmi që ka.

Shumë nga këngëtaret tona e kanë pranuar hapur se kanë bërë ndërhyrje estetike, por kur e shohim këtë foto të Ritës të bërë vite më parë bindemi që bukuria e saj është mëse natyrale./InfoKosova/

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.