Asaj ju desh pak ujë, kjo është surpriza që ja bëri familja Nera FejzullahutNera Fejzullahu është bashkëshortja e adhuruar e këngëtarit të mirënjohur, Sabri Fejzullahu.

Nera, gjatë gjithë ditës ka marrë urime pafund nga familjar, miq dhe dashamirë të saj.

Familja, këtë mbrëmje i ka bërë edhe një surprizë zonjës Nera, duke i organizuar një mbrëmje befasuese me njerëzit e saj më të dashur.

Zonja Nera është ndjerë tejet e emocionuar.

Lojtës Videosh

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.