Modelja 50-vjeçare: Iu jap para djmeve të mi të ikin nga shtëpia, që të bëj me burrin 1 orë marrdhënie intimeModelja 50-vjeçare, ylli i “Danceing On Ice”, Caprice ka treguar se si i largon fëmijët e saj në mënyrë që të bëj marrëdhënie intime rehat me bashkëshortin.Ajo thotë se u jep fëmijëve para që ata të mos e shqetësojnë për një orë.

Caprice, tha se çiftet duhet të gjejnë kohë për dashuri duke shtuar se marrëdhënia intime e mban një marrëdhënie të fortë.“Kemi kaluar një fazë ku na është dashur t’i paguajmë djemtë që të mos na shqetësojnë.

Ne u jepnim disa paund dhe u thoshim të iknin. Ata ishin të lumtur që kishin para për ëmbëlsira.” – tha ajo.Sipas mediave Caprice është shumë e hapur për temën e intimitetit në shtrat, duke thënë vitin e kaluar se gratë duhet të pranojnë rregullisht të bëjnë marrëdhënie me burrat e tyre, sepse duhen vetëm pesë deri në dhjetë minuta.

Bukuroshja bjonde ishte pyetur nëse është e vërtetë apo jo që jeta e saj intime është përmirësuar dhe ajo nuk ngurroi të tpërgigjej “po”.Komenti i saj ka ngjallur shumë reagime në rrjetet sociale, ku kga ata që e përgëzojnë për këtë “gjetje” ka dhe të tjerë që bëjnë ironi me të.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.