Pasi doli Beatrix, Donaldi kërkon të largohet nga Big Brother VIPKëto ditë Donaldi është dukur shumë i ngarkuar emocionalisht dhe psikokogjikisht. Ai shpesh qëndron vetëm teksa ka shprehur shqetësimin për Beatrix dhe atë që ajo po kalon jashtë.

Madje, sot ai i ka thënë Monikës se do që të ndërpresë lojën dhe të dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Sipas Kryefjala.com pas kësaj deklarate ai është thirrur në dhomën e rrëfimit dhe ende nuk dihet se çfarë vendimi ka marrë.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.