Ditë e keqe për Bora Zemanin, ajo shpërthen e revoltuar: Sa e shëmtuar!/ ‘Nuk mundet dikush…’Përveç emrit, përdoruesi i asaj llogarie hiqej sikur ishte vete Arbori, pasi komentonte në fotot e Bores duke shkruar: “Mami im më e bukura në botë”

Bora e quajti këtë veprim si një gjest shumë të shëmtuar dhe të turpshëm, dhe u kërkoi të gjithë ndjekësve të saj t’i bënin report.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published.