(Pamje) Dagz i thotë Enxhit “Të dua” në momente tejet intimeDyshja e shumëpërfolur Dagz-i dhe Einxheli janë duke shijuar momentet e lidhjes.

Me puthje dhe përqafime në të njëjtij shtratë Dagz-i shpreh fjalët e maëdha për Enxhin.

Në një moment ai i thotë Einxhelit: Të dua.

Einxhel këtë fjalë e ktheu me puthje tejet pasionante.

Kujtojmë se Einxhel të marten u eliminua dhe u rikthye falë biletës së kthimit.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *