Ndërhyrja heroike e oficerëve për ta shpëtuar gruan nga makina në flakë, pamje dramatikeMomente tensioni, të paktën tre bombula për fikjen e zjarrit e në fund, guximi për të shqyer derën për t’i shpëtuar jetën një gruaje që po digjej në makinën e saj.

Media amerikane ka publikuar pamjet që kapën kamerat trupore të disa oficerëve të guximshëm, të cilët arritën t’i shpëtojnë jetë një gruaje, e cila ishte aksidentuar me makinë.

Fillimisht oficerët nisin të përdorin shuajtësit e zjarrit, tre prej tyre, por flakët nuk mbaronin. Më tutje ata detyrohen të shqyejnë njërën derë të automjetit dhe arrijnë të nxjerrin gruan e plagosur në aksident.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *