I afrohet Monikës dhe e puth: Kisha nevojë të ta jepja/ Iliri i habit të gjithëMbrëmjen e së martës Monika dhe Iliri debatuan ashpër me njëri-tjetrin. Monika u shpreh e ofenduar nga disa batuta të balerinit, të cilat ky i fundit tha se nuk i kishte për të.(Lexo këtu)

Së fundmi, Iliri i ka habitur të gjithë, teksa i ka dhënë një të puthur në faqe Monikë. Ai ka shtuar se “lufta” e tyre do të vazhdojë akoma.

Monika: Ça është kjo?

Iliri: Një puthje që nuk është asnjëlloj gjëje vetëm se një puthje.

Monika: Vetëm një puthje

Iliri: Kisha nevojë të ta jepja dhe ta dhashë

Monika: Pra lufta jonë vazhdon?

Iliri: Sigurisht

Monika: Do luftojmë

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *