Blogerja nxjerr videon, cfarë po ndodh mes Sarës dhe Pajtimit jashtë ‘BBV’Sara dhe Dj PM janë çift i krijuar në “Big Brother VIP”. Tashmë dyshja nuk janë më pjesë e shtëpisë, por marrëdhënia e tyre vazhdon jashtë ku po e njohin njëri-tjetrin më shumë.

Postimet në rrjete sociale lënë të kuptohet se gjithçka po shkon për bukuri mes çiftit. Sara ka publikuar së fundmi një video të Pajtimit, duke treguar se po kalojnë kohë bashkë.

“Me këtë Dj e Big Brother”, ka shkruar blogerja krahas videos.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *