Beatrix e përlotur pas situatës me Donaldin, “Zoti është i madh dhe është për krejt”Këngëtarja siç duket është e lënduar nga raporti i saj me partnerin e tanishëm brenda shtëpisë së Big Brothwer.

Teksa po bisedonte në oborr me disa nga banorët, Beatrix shihej se nuk ndihej edhe mirë, shkruan lajmi.net.

Duke biseduar me Arjolën, Monikën, Arbërin dhe Xheisarën, Beatrix dukej e deshpëruar.

“Si do që të shkoj situata e di se nuk më hup Zoti, veç e di se nuk m’ka hup kurrë”, thotë Trixa teksa , ndërhyn Arjola: “As nuk ka me t’hup”.

Ndryshe, raporti i Donaldit dhe Beatrix është ftohur kohët e fundit për shkak të disa keqkuptimeve me njëri-tjetrin.

Theksojmë se, Donaldi i kërkoi këngëtares ta vazhdojnë lidhjen kur të dalin jashtë.

JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *